Çok kötüyüm

11-05-2021 14:58

her şeye stres yapıyorum. Geceleri uykudan uyandığımda kalbim atmış olarak uyanıyorum ve asla uyuyamıyorum. Yaşamımı bedenimi olumsuz etkiliyor. Kafamı bir şeylerle meşgul etmek istiyorum ama olmuyor. Gün içinde sürekli kalbim atıyor nefesim daralıyor ve ellerim titriyor. Ne yapacağım bilmiyorum.

Bu belirtilerin ne zamandan beri devam ettiği önemli bir husustur fakat panik bozukluk yaşıyor olabilirsiniz. Fiziksel belirtilerimiz düşüncelerimizden etkilenir. Düşüncelerimizi farketmemiz gerekir. Ne kadar gerçekçi ve uygun olduklarına bakmalıyız. Düşüncelerimiz bir tiyatro oyunu gibidir. Onlara inanırız. Fakat her düşüncemiz doğru değildir. Panik ataklar gelmeden önceki düşüncelerinizi not edin. Ardından bu düşüncelerinizi gerçeğe uygun olacak şekilde yeniden yapılandırın. Bunu yapabilmek ve öğrenebilmek adına bir uzman yardım almanızı öneririm.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Çift Terapisi, Cinsel Terapi, Anksiyete (Kaygı) Problemleri, Depresyon, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Panik Bozukluk, Yeme Bozuklukları, Öfke Kontrol Problemleri

RANDEVU AL
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?