Depresyon vs.?

10-02-2019 14:05

Selamlar!2 ay öncesine kadar salaklıkla esrar içtim ve ters etki yaptı.Sonra iyiydim birden yoğun korkular sardı.Hipokondriyaziste var her hastalığın belirtisini kendime dayıyorum.Şimdi derealizasyon var ve tam iyi hissediyorum sonra yine kötüleşiyorum.

Ilk etapta incelenmesi gereken durum hipokondriyazis durumu. Kendinize tanilar koymaya baslamak olabilecek en sakincali dutumlardan biridir. Yeri geldiginde bizler tani koymaktan cekiniyoruz veya tam olarak anlamak icin uzun sure dusunuyoe ve arastiriyorken siz tani koyma islemine gectiyseniz bu size sikinti vermeye baslayabilir. Kullanilan maddenin bu sekilde bir sikinti ile birlesmesi sizi sikintiya sokmus diye dusunuyorum buradaki bilgiye dayanarak. Ayrintisini bir psikiyatriste veya psikologa danismanizda fayda var.
ONLİNE
Uzmanlık Alanları

Bağımlılık, Oyun Bağımlılığı, Duygudurum Bozuklukları, Depresyon, Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları, Özgül Fobiler, Panik Bozukluğu, Bilişsel Davranışçı Terapi, Sınav Kaygısı, Tükenmişlik, Motivasyon, İkili İlişkiler, Mükemmelliyetçilik, Agresyon (Saldırganlık), Ruminasyon (Zihinsel Geviş Getirme), Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite, Kişiler Arası İletişim, Gelişimsel Bozukluklar, Kişilik Testleri, Dikkat Testleri, Zeka Testleri, Tanı Koydurucu Testler, Eğitim Psikolojisi, Stres Kaynaklı Bozukluklar, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Yeme Bozuklukları

Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?