Depresyon

16-10-2020 21:01

Şubat ayında ağır depresyon teşhisi konuldu ancak pandemi dolayısıyla yatış sürecim yarım kaldı. O günden beri ilaçları kullanıyorum ancak eski olumsuz düşüncelerim, değersizlik vb. Geri geldiği için beni anlayacak bi doktorla psikoterapiye ihtiyacım var.

Merhaba, Ağır depresyon teşhisi konduğunu ve ilaç kullandığınızı söylemişsiniz. Bu süreçte kendinizi anlatabileceğiniz ve duygularınızı paylaşabileceğiniz bir psikolog tabi ki size yardımcı olabilir. Fakat ilaçlarınızı düzenli kullanmanız burada çok önemli bir etkendir. Ben de olumsuz düşünceleriniz için bir terapi almanızın yararlı olacağını düşünüyorum. Fakat eğer yatılı bir tedaviniz yarım kaldıysa, belki daha profesyonel bir yardım almanız sizin için daha iyi olur. Alanında uzmanlık yapmış ve depresyon çalışan birileri size daha yararlı olabilir.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Stresle Başa Çıkma Becerileri, Anksiyete, Depresyon, Uyku Bozuklukları, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Bağımlılık, Mezuniyet Kaygısı, Sınav Kaygısı, Öfke Problemleri, Aile İlişkileri, Romantik İlişkiler, Bilişsel Davranışçı Terapi

Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?