Depresyonda mıyım?

21-08-2020 14:09

İç dünyamda uçurumlar,çukurlar,dikenli teller var sanki. Yeni ruhlar var etmek için tohumlar ekiyorum benliğimin rahmine. Duygularımın denizi köpürürken bu düşüncelerle beynim anlamsızlık içinde batan gemiye dönüyor.

Merhabalar ben psikolog kübra kepen. Depresyon Depresyon (majör depresif bozukluk) nasıl hissettiğinizi, nasıl düşündüğünüzü ve nasıl davrandığınızı olumsuz etkileyen yaygın ve ciddi ancak tedavi edilebilen tıbbi bir hastalıktır. Depresyon sürekli üzüntü halinde olmaya ve zevk veren durumlardan keyif almamaya yol açar.Bu hisleri ne zamandan berri yaşadığınız ve sizin düşüncelerinizi öğrenerek bu süreçte size fayda sağlamaya çalışmak isterim.Bu süreçte bolca uykunuz gelebilir bundan mümkün olduğunca kaçınmanızı tavsiye ederim,gün içerisinde ev dışı etkinlikler yapmak,sosyal çevrenizle iletişime geçmek sizi gündelik hayatınızın içinde tutacaktır ve bu süreçte sizlere fayda sağlayacaktır. Dilerseniz seanslarda içinde bulunduğunuz durumu ayrıntılı bir şekilde ele alarak ve uyguluma,ödevler dahilinde süreci takip edebiliriz.Sevgilerle.
ONLİNE
Uzmanlık Alanları

Bilişsel Davranışçı Terapi, Aile Danışmanlığı, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Sosyal Fobi, Depresyon, Panik Atak, Özgül Fobi, Yaygın Anksiyete Bozukluğu, Somatoform Bozukluk, Boşanma Sürecindeki Çocuklar, Yetişkinler ve Ergenler İçin Sınav Kaygısı, Aile İçi İletişim Sorunları

Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?