Diğer sorunun devamı

09-12-2020 20:05

Kaygı bozukluğu teşhisini bana bir uzman koymadı fakat ben öyle olduğundan şüphe ediyorum. Sürekli kaygılarım var, özelliklede gelecekle ilgili. Sevgilimi sevdiğimdende emin olamıyorum bu yüzden ama ondan vazgeçemiyorumda aynı zamanda. Ne yapmalıyım bilmiyorum.

Merhabalar, kaygı işlevsiz olduğunda hayatımızın birçok alanını etkiler. İşlevselliğimiz, işlerimiz, genel olarak ilişkilerimiz bundan etkilenebilir. Şöyle ki yaşadığınız kaygıların içeriği ne derece sevgilinizle ilgili? Doğrudan ilişkinize, ilişki geleceğine yönelik mi bir kaygı var, yoksa farklı alanlardaki kaygılar ilişkiyi de mi etkilemeye başladı bunu düşünmenizi isterim. İlişkiye devam ayrılma kararı konusunda ise ilişkide kalmak ve ilişkiyi bitirmenin avantaj ve dezavantajlarını düşünmeniz bunları yazıp sizi ne kadar etkilediği, etkileyeceğine ilişkin derecelendirme yapmanızı (0-10) buna göre kararınızı gözden geçirmeyi öneririm.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Bilişsel Davranışçı Terapi, Depresif Bozukluk, Kaygı Bozuklukları, Panik Bozukluk, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Fobiler, Sınav Kaygısı, Stres Yönetimi, Öfke Yönetimi, Öz Güven Eksikliği, Motivasyon Eksikliği, Erteleme Davranışı, Zaman Yönetimi, Cinsel Kimlik

RANDEVU AL
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?