Ergen Kız

07-07-2021 13:46

Merhaba Kızımın hal ve davranışları çok kötü. İletişimimiz hiç yok. Konuşması hep depresyonlu ve yorgun gibi. Bu yıl pandemi dolayısıyla okula gitmedi. Dersleriyle de pek ilgilenmiyor. Odasına kapanıyor. Doğru dürüst yemek yemiyor. Uyku düzeni bozuk. Ona karşı nasıl yaklaşmalıyız.

Merhabalar, bunu yasayan ilk aile siz değilsiniz son da değilsiniz ne yazık ki covid dönemi bireysel ve evlilik, çocuklar acısından herkesi olumsuz etkiledi. Şuan size anlatamadığı bir sıkıntısı olabilir veya düşündüğünüz gibi depresyonda olmasa bile tanı kriterlerini karşılıyor olabilir çeşitli sebeblerle. O yüzden bir terapistle ayrıntılı şekilde ilerlemeniz sağlıklı olur ve de kısa sürede çözüm sağlanır. Her zaman onun yanında olduğunuzu desteklediğinizi belli edecek ve geribildirimlerde bulunacak şekilde yaklaşmanız doğru olur. iyi günler dilerim.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Cinsel Terapi, Evlilik ve Çift Terapisi / Aile Danışmanlığı, Ergen ve Yetişkin Terapisi, Depresyon, Kaygı Bozuklukları/ Anksiyete, Fobiler, Öfke Kontrolü, Gebelik / Lohusalık Depresyonu, Vajinusmus ve Disparoni, Erken Boşalma, Sertleşme Bozukluğu, Kadın ve Erkekte Cinsel İsteksizlik, Evlilikte İletişim Becerilerini Arttırma, Ayrılık ve Boşanma, Obsesif Kompulsif Bozukluklar

RANDEVU AL
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?