Erişkinlerde parmak emmek

16-03-2019 02:13

25 yaşındayım ve 4 yaşından beridir kesintisiz parmak emiyorum. parmak emerken; tatlı geliyor bunun dışında herhangi bir ruh halinde (korkarken, mutluyken veya üzgünken vs.) rutin şekilde parmak emmiyorum. uykuya bu şekilde dalıyorum. gayriihtiyari biçimde parmağım ağzıma gidiyor.

Alışkanlık olmuş olabılır ama tanı altında yatan sebepleri çözümlemek için detaylı vur görüşme tavsıye edıyorum .uyku rutınını böyle gecıyorsunuz bunun yerıne başka bırsey koymak gerekıyor zamanla degıskenlık gosterebılır küçük yaş çocuklarda da durum böyle oluyor.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Mutlu İlişkiler, Empati, Gottman Çift Terapisi, MMPI, Aşk İlişkileri, Romantik İlişkiler, Evlilik Öncesi Danışmanlık, Enneagram Kişilik Mizaç, Evlilik Danışmanlığı, Boşanma, İlişki Danışmanlığı, Aile Danışmanlığı, Kariyer Planlama, Eğitim Danışmanlığı, Tuvalet Eğitimi, Anaokulu Danışmanlığı, Özel Eğitim Danışmanlığı, Ergen Danışmanlığı, Çocuklarda Davranış Bozuklukları, Hamilelik, Loğusa Psk., Stres ve Kaygı Bozuklukları, Ölüm Korkusu, Uyku Bozuklukları, Öfke Kontrolü, Anksiyete Bozukluğu, Depresyon, Erteleme, Travma, Yalan Söyleme Tutumları, Baş Etme Becerileri, Yas, Aldatma ve Aldatılma, Negatif tutumlar, Oyun terapisi, DenverII, Floortime, Otizm, DHEB, Kum Oyunu Terapisi, Özel Tanılı Çocuklar

Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?