Erkek ayagına karsı cinsel duygular

31-05-2021 00:20

Merhaba,daha önce de bu sorunum için psikologa gittim ancak cevap alamadım.35 yasında bir bayım ancak hemcinslerime karsı duygularım Var.Artı bir de footfetish köleliliğm var hemcinslerime karsı.Kölelik duygularım var ne yapabilirim

Merhaba; ben klinik psikolog Nusret KOÇ. Eşcinsel arzularınızdan ve cinsel haz alma amacıyla ayak fetişizmden bahestmişsiniz ve "ne yapabilirim?" diye sormuşsunuz. Eylem ya da fantezilerdeki pozisyonuzun anlamı ruhsal yapınızla ilişkilidir. Cinsel kimliğinizin sizin için ortaya çıkardığı problemleri terapi ile ele almak mümkün. Cinsel haz alma yolları üzerinde etkili olan fantezileriniz ve ruhsal yapınızı ele almak; sizi, rahatsız eden eylemlere yönelmenizi engelleyebilir.Böylece bir rahatlama sağlanabilir. Esenlikler dilerim.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Psikanalitik/Psikodinamik Terapi, Çift ve İlişki Terapisi, Kıskançlık ve Güvensizlik, Aldatma Aldatılma, Cinsel Sorunlar, Ayrılık ve Terkedilme ile Başetme, Depresyon, Obsesif (Takıntı) ve Kompulsif Bozukluk, Borderline-Bipolar Bozukluk-Manik Depresif, Narsistik Kişilik, Bağımlı kişilik, Panik Atak-Anksiyete-Sosyal Fobi, Öfke Kontrolü, Öz Güven, Bağımlılık(Alkol-Madde-Kumar.., Travma (Kayıp ve Yas)

RANDEVU AL
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?