Eşcinsellik

01.10.2019 20:48

Merhaba evliyim ve eşcinsellim. Evliliğim de cinsellik ile ilgili sorunlar yaşıyorum. Sertleşme ve isteksizlik gibi. Ama kendi cinseyetimle bunlar olmuyor. Eşcinsellik tedavi edilebilir mi. Kendi cinsiyetime hissettiğim duyguları karşı cinse duymuyorum. Bunu için neler yapabilirim. Teşekkürler.


Rumuz: Ali Kategori: Cinsel Sorunlarım Var


Psikolog Firdevs KAYA Cevabı:


Evlilk durumunu tercih etmıs olmanız ve aslında sıze aıt olmasını ıstemedıgınız bır yasantının içinde olmanız tabıkı durumu olumsuz etkılıyor. Önce kendınıze ve cevrenize dürüst mü olsanız ne kaybedersiniz ?
ONLİNE
Uzmanlık Alanları

7yıllık mesleki deneyim, Aşk ilişkileri, Romantik ilişkiler, Aile danısmanlığı, Eğitim danışmanlığı, Kariyer planlama, Kardeş Kıskançlığı, OKB, Obezite, Anne Baba Tutumları, Tuvalet Eğitimi, Beslenme Bozuklukları, Çift Terapisi, Çocuklarda Davranış Değiştirme, Yetersizlik duygusu, Hamilelik, Loğusa psk., Stres ve Kaygı Bozuklukları, Ölüm Korkusu, Uyku Bozuklukları, Öfke Kontrolü, Anksiyete Bozukluğu, Depresyon, Erteleme, Yalan söyleme, Travma, Baş etme, Yas, Çocuk ve Ergen Psikolojosi, Boşanma, Aldatma ve Aldatılma, Yaşam Koçluğu, Evlilik Danışmanlığı., İlişki Danışmanlığı, Evlilik Öncesi Danışmanlık, Negatif tutumlar, Floortime, Oyun terapisi, DenverII, Kum oyunu terapisi, Özel Tanılı Çocuklar, Çocuk Gelişimi

Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?