Eşcinsellik

01-10-2019 20:48

Merhaba evliyim ve eşcinsellim. Evliliğim de cinsellik ile ilgili sorunlar yaşıyorum. Sertleşme ve isteksizlik gibi. Ama kendi cinseyetimle bunlar olmuyor. Eşcinsellik tedavi edilebilir mi. Kendi cinsiyetime hissettiğim duyguları karşı cinse duymuyorum. Bunu için neler yapabilirim. Teşekkürler.

Evlilk durumunu tercih etmıs olmanız ve aslında sıze aıt olmasını ıstemedıgınız bır yasantının içinde olmanız tabıkı durumu olumsuz etkılıyor. Önce kendınıze ve cevrenize dürüst mü olsanız ne kaybedersiniz ?
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Mutlu İlişkiler, Empati, Gottman Çift Terapisi, MMPI, Aşk İlişkileri, Romantik İlişkiler, Evlilik Öncesi Danışmanlık, Enneagram Kişilik Mizaç, Evlilik Danışmanlığı, Boşanma, İlişki Danışmanlığı, Aile Danışmanlığı, Kariyer Planlama, Eğitim Danışmanlığı, Tuvalet Eğitimi, Anaokulu Danışmanlığı, Özel Eğitim Danışmanlığı, Ergen Danışmanlığı, Çocuklarda Davranış Bozuklukları, Hamilelik, Loğusa Psk., Stres ve Kaygı Bozuklukları, Ölüm Korkusu, Uyku Bozuklukları, Öfke Kontrolü, Anksiyete Bozukluğu, Depresyon, Erteleme, Travma, Yalan Söyleme Tutumları, Baş Etme Becerileri, Yas, Aldatma ve Aldatılma, Negatif tutumlar, Oyun terapisi, DenverII, Floortime, Otizm, DHEB, Kum Oyunu Terapisi, Özel Tanılı Çocuklar

Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?