Eşim hiçbir şeyden memnun kalmıyor :(

14-06-2021 16:47

Yaklaşık iki yıllık evliyim öncesinde 4 yıllık bir beraberliğimiz vardı. Ancak evlendiğimizden beri çok maddi sorunlar ve ailelerle ilgili sorunlar yaşadık. Artık bu durumla başa çıkamıyorum. Bu durumdan nasıl kurtulabilirim ?

Merhabalar, ben Psk. Lidya Yılmaz. Geçmişte her insan sorunlarla karşılaşmıştır. Hayat adil bir yer olmadığı gibi bazı insanlar engellere takılır ve onları aşmak için çabalar. Anladığım kadarıyla siz de bazı engellerden geçmiş, problemlerle karşılaşmışsınız. Fakat önemli olan şimdi ve bu zamana odaklanmaktır. Geçmiş problemlerimize takılarak ileriyi göremeyiz. Geçmişteki problemler bizi güçlendirir ve tecrübe kazanmamıza neden olur. O problemlerin üstesinden geldiğimizi görmeliyiz. Ve kendimizi takdir etmeliyiz. Yaşadığınız problemlere odaklanmaktansa nasıl çözebiliriz'e odaklanmanızı öneririm. Birçok sorundan geçmişsiniz ve şimdiki sorunları da atlatabilirsiniz. O gücü kendinizde görün. Başa çıkamadığınız durumlar nedir bakın, yazın, düşünün. Gerçekten başa çıkamaz mısınız? En önemli terapi önce kendimizdir. Tek başınıza bahsettiğiniz durumlar ile başa çıkamıyorsanız birlikte bir yola başlayabiliriz. Bu da iyileşmekteki en önemli adımlardan biridir. Sevgiyle ve sağlıkla kalın.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Çift Terapisi, Cinsel Terapi, Anksiyete (Kaygı) Problemleri, Depresyon, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Panik Bozukluk, Yeme Bozuklukları, Öfke Kontrol Problemleri

RANDEVU AL
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?