Evlilik sorunu

25-08-2022 23:40

Eşimle 3 yıldır evliyiz.ve sürekli kuşku şüphe kıskançlık yaşıyorum ve onuda bunaltıyorm bazı konuları çabuk kapatamıyorum sürekli açıp içimi rahatlatmak istiyorum bazı konuları takıntı haline getiriyorum .

Merhabalar. Kiskanclik insan dogasinda bulunan bir duygudur. Kiskancliga sahip olmayan kisi yoktur ancak kıskançlık onu tetikleyen seylerle ortaya cikmaktadir. Bu kiskanclik duygularinizi tetikleyen durumlar, yasamis oldugunuz tecrube ve bilgilerden kaynakli kiskanclik duygunuz olabilir. Romantik ilişkilerde güven duygusunun olmamasi sarsici hatta yikici sonuclara neden olmaktadir. Emdr terapisi ile olumsuz ani aglariniz islenir ve artik o duruma karsi olumsuz duygu ve dusunce gelistirmezsiniz. Emdr terapisi kisa sureli terapi yontemlerinden olup kisa zamanda cok etkili sonuc alabilirsiniz.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Travma, Depresyon, Fobi, Öfke, Kaygı, Sınav Kaygısı, Anksiyete, Performans Kaygısı, Panik Atak, Ölüm ve Yas, Lgbt, Kıskançlık, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Mutsuzluk, Tükenmişlik, Evlilik ve Çift Terapisi, Aldatma/Aldatılma, Yeme Bozukluğu

RANDEVU AL
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?