Evlilik

26-11-2021 12:09

o beni seviyor onuda yüz üstü bırakmak istemiyorum ama ben sevemiyorum artık hayatımıda böyle devam etmek istemiyorum ne yapıcağımı bilmiyorum yardımcı olur musunuz ne yapmalıyım ben.





Merhabalar. Romantik ilişkilerin sağlıklı bir şekilde devam etmesi için her iki tarafında bu ilişkiden doyum alması gerekir. Aynı zamanda ilişkilerde saydamlık ve güven çok önemlidir. Taraflardan biri bu noktada şeffaf davranmayıp hangi duyguyla ilişkiye devam ettiğini söylemezse diğer tarafın güven duygusu zarar görebilir. İlişkiler acıma duygusuyla değil sevgiyle devam eder. Siz de eğer duygularınızdan eminseniz bu söylediğim şeyler belki size ışık olabilir. Eğer kendinizi çok karamsar ve çıkmazda hissediyorsanız bu noktada bir uzmandan destek alabilirsiniz. Sevgiler.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

EMDR, Kaygı Bozuklukları, Çift Terapisi-Romantik İlişkiler, Depresyon, Anksiyete, İletişim Problemleri, Ayrılık/Boşanma, Sınav Kaygısı, Yas Süreci, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Ebeveyn Danışmanlığı, Sosyal Fobi, Şema Terapi, İlişki ve Aile, ACT, BDT

RANDEVU AL
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?