Evlilikte sorunlar

04-09-2023 21:29

Bir erkek esini neden anlamaz surekli anne babasi kardesleri ,artik cok yoruldum annesi öldü babası ve annesinin beni yerine koymalari surekleri annesinin evinde yasamaya zorlasi neymis babasi hastaymis kizlari ilglenmiyo gelip bakmiyo beni tehtit ediyo esim

Merhaba, yaşadığınız durumun çıkmazını anlayabiliyorum. Burada ele alınabilecek birkaç farklı konu var. Örneğin, ailelerimiz için aldığımız sorumluluklar, aile kavramı, hayatımızdaki öncelikli konular gibi aslında üzerinde konuşulması gereken mevzular. Yaşadığınız durumun daha iyi anlaşılabilmesi adına bu konulara açıklık getirmek çok önemli. Bazen önceliklerimiz ve sorumluluklarımız yaşadığımız duruma göre şekillenebiliyor. Bunu daha iyi anlamak seanslarda mümkün olacaktır. Duygularınızı ve yaşadıklarınızı paylaşarak daha iyi hissedeceğiniz bir yol mümkün. Sağlıklı ve huzurlu günler dilerim.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları, Depresyon, Yeme Bozuklukları, Obsesif Kompulsif Bozukluk(OKB), Panik Bozukluk, Travma Sonrası Stres Bozukluğu (TSSB), İletişim Problemleri, Romantik İlişki Problemleri, Mobbing, Motivasyon Problemleri, Bireysel/Yetişkin Terapisi, Çocuk ve Ergen Terapisi, Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT)

RANDEVU AL
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?