Geçmiş kıskançlığı

05-12-2020 11:34

Sevgilimi çok seviyorum fakat onu geçmişinden çok kıskanıyorum bu olay o kadar çok aklıma geliyor ve beni o kadar rahatsız ediyor ki anlatamam kendisine belli etmemeye çalışıyorum ama ona sürekli geçmişi ile ilgili soru sorasım geliyor ne yapmalıyım.

İnsan zihni belirsizliğe karşı oldukça duyarlıdır ve belirsizlikten hoşlanmaz. Zihinsel süreçler ise belirsizlikleri giderme ve bu sayede bir anlam kazanma yönünde işler. Partnerinizin hayatına ilişkin detayları öğrenmeye çalışmak, zihninizin belirsizliğe olan duyarlılığı ile ilişkilendirilebilir. Partnerinizin geçmiş yaşantıları hakkında bilgi sahibi olarak zihninizdeki belirsizlikleri giderme isteğinizin gerekçelerine, bu isteğin sizin için ne anlam ifade ettiğine göz atılabilir.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

ISST Uluslararası Şema Terapi Birliği, Şema Psikoterapisti, Şema Terapi, Mod Terapi, Kişilerarası Nörobiyoloji, Bilişsel Davranışçı Terapi, Mindfulness, Kısa Süreli Terapi, Çözüm Odaklı Terapi, Kaygı Bozuklukları, Depresif Bozukluklar, Kriz ve Travma, Şiddetsiz İletişim, Duygusal İlişkilerde Çatışmalar, Stres Yönetimi

Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?