Geçmişi düşünme sorunu

03-03-2020 16:27

Merhaba, ben sürekli gün içerisinde geçmişi düşünüp bana kötülük yapan insanları kendime hatırlatıp üzüntü ve stres yaşıyorum. Bunu kontrol edemiyorum. Bir bakmışım geçmişteyim ve hayal kuruyorum. bu geçmiyor bir türlü acaba ben okb miyim ? Bu bir hastalık mı ?

Takıntılı dusunceler, tekrar etme ıstegı, dusuncelerı hatırlatmalar ..belkıde bu dusuncelerle beslıyorsunuz kendınızı. Size kötülük yapanlar gerıde kaldı ve artık suandayız. Siz suan ıyı mısınız ? Sorularına odaklanıp kendı benlıgımıze odaklanmalıyız.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Mutlu İlişkiler, Empati, Gottman Çift Terapisi, MMPI, Aşk İlişkileri, Romantik İlişkiler, Evlilik Öncesi Danışmanlık, Enneagram Kişilik Mizaç, Evlilik Danışmanlığı, Boşanma, İlişki Danışmanlığı, Aile Danışmanlığı, Kariyer Planlama, Eğitim Danışmanlığı, Tuvalet Eğitimi, Anaokulu Danışmanlığı, Özel Eğitim Danışmanlığı, Ergen Danışmanlığı, Çocuklarda Davranış Bozuklukları, Hamilelik, Loğusa Psk., Stres ve Kaygı Bozuklukları, Ölüm Korkusu, Uyku Bozuklukları, Öfke Kontrolü, Anksiyete Bozukluğu, Depresyon, Erteleme, Travma, Yalan Söyleme Tutumları, Baş Etme Becerileri, Yas, Aldatma ve Aldatılma, Negatif tutumlar, Oyun terapisi, DenverII, Floortime, Otizm, DHEB, Kum Oyunu Terapisi, Özel Tanılı Çocuklar

Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?