Herkesi ve her şeyi çok önemseme

23-04-2020 16:36

Benim sorunum başkalarının düşüncelerini çok önemsemem.Bu o kadar önemli ki arkamdan dedikodumu yapma ihtimallerine bile katlanamıyorum.Bu yüzden ya çok pasif kalıyorum ya da çok agresifleşiyorum ve sürekli kişileri ve olayları düşünüyorum.Bu durumu nasıl aşabilirim.

Merhabalar; Burda bir soru sormam gerek.. Kendini ne kadar önemsiyorsunuz? veya Kendi düşüncelerinizi? Kendini sevme ve kendine saygı duyma konularında mutlaka çalışmalar yapılmalı. Kendinizi tekrar bulmalısınız. İsterseniz başarırsınız. Sevgiler..
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Meslekte 10 Yıllık Deneyim, Çocuklarda Terapi ve Danışmanlık, Oyun Terapisi, Aile Danışmanlığı, Çocuk ve Ebeveyn İlişkisi, Akran Zorbalığı, Kardeş Kıskançlığı, Parmak Emme, Tırnak Yeme, 2 Yaş Sendromu, 3 Yaş Sendorumu, Tuvalet Eğitimi, Uyku Eğitimi, Yemek Eğitimi ve Düzeni, Çocuklarda Yas Danışmanlığı, Çocuklarda Depresyon, Çocuklarda Öfke, Çocuklarda Kaygı, Sınav Kaygısı, Okula Alışma Süreci (Oryantasyon), Okul Öncesi Gelişim, Hamilelik, Lohusa Psikolojisi, Çocuklarda Davranış Problemleri, Boşanmanın Çocuklar Üzerindeki Etkileri

Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?