Hiç sevilmemek

11-09-2022 16:38

Bundan 8 yıl önce kadar ilk defa birinden hoşlanmıştım. Karşılıksızdı. Baya takıntı derecesindeydi yıllarca uğraştım o kişiyle  ama olmadı.  Başka kimseyele de ilişki yaşayamıyorum ne yapmalıyım?

Merhaba, karşılıksız birini sevme durumunda her ne kadar zor da olsa o kişiyi hayatımızdan çıkarıp hayatımıza devam etmemiz bizim için en sağlıklı olanıdır. Ancak belli bir kişiye saplanırsak hayatımıza devam etmemiz zorlaşır ve diğer insanlarla kurulacak sağlıklı ilişkilerin dinamiğini olumsuz etkiler. Terapi desteği alırken şimdi ve geçmişte kurulan ilişkileriniz nasıldı, ilişki içerisindeki süreçlerde kendinizi nasıl hissediyordunuz, istediğiniz kişi hayatınızda olsaydı şuan neler değişebilirdi? Bunun gibi birçok konunu ele alınması gerektiğini düşünüyorum. Bu ve diğer konularla ilgili destek alabilirsiniz. Sağlıklı günler diliyorum..
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Çocuk ve Ergen Psikoterapisi, Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları, Panik Bozukluk, Bilişsel Davranışçı Terapi, Duygusal İlişki Problemleri, Oyun Terapisi, Çocuk ve Ergen Terapisi, Depresyon, Obsesif Kompulsif Bozukluk (OKB), Kişilik Bozuklukları, Aile Danışmanlığı, Cinsel İşlev/İstek/Kimlik Sorunları

RANDEVU AL
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?