Hiperaktif

22-09-2022 01:05

3 yaşındaki oğlumla dışarı çıktığımızda herkese vuruyor, kendini yere atıyor.Dışarı çıktığımızda aynı davranışları yapıyor.Evdede yerinde hiç durmuyor, sürekli hareket halinde.Evdede sık sık bize vuruyor,mızmızlanıyor.Bu davranışları normalmi, yoksa psikoloğamı götürmem gerekiyor.

Çocuğunuzdaki şiddet davranışı bazı konulardaki öfkesini ortaya çıkarma aracı olarak kullanılıyor olabilir. Davranışın sebebi aile içindeki bir değişim olabilir veya kendisine yansıyan olumsuz ve süregelen bir durumdan kaynaklı da olabillir. Konunun kaynağının bulunması ve davranışın düzenlenmesi konusunda bir psikoloğun çok faydası olacaktır.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Depresyon, Anksiyete, Sosyal Kaygı Bozukluğu, Yaygın Kaygı Bozukluğu, Öz Şefkat, Stres Yönetimi, İlişki Problemleri, Bağlanma Stilleri, English Therapy, Narsistik Kişi Bozukluğu, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Sınav Kaygısı, Öfke Kontrolü, Ergenlik Sorunları, Panik Bozukluk, Özgül Fobi, Agorafobi, Psikolojik Dayanıklılık, Uyum Sorunları, Aile İçi Çatışmalar, İletişim Sorunları

RANDEVU AL
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?