Ikna problemi

26-03-2021 01:41

Kayınvalidemin psikolojik sorunları olduğunu düşünüyorum. Ben doktora gittim fakat bir süre sonra doktorum problemin bende olmadığını ve tedavinin devamında sadece uyumamı kolaylaştıracak bir ilaç verebileceğini söyledi. Fakat doktora gitmeye ikna edemiyoruz. Lütfen bir yol gösterebilir misiniz ?

Merhaba, böyle durumlarda danışmanların terapiye gönüllü olarak gelmesini tedaviyi kolaylaştırır. Önce danışanın içinde bulunduğu durumun etrafına zarar verdiğini kabul etmesi gerekir. Kayınvalidenizin ikna olması İçin onun değer verdiği bir kişi tarafından öncelikle terapi almanın ne demek olduğu, dönem dönem herkesin desteğe ihtiyacı olduğu gibi bilgiler aktarılmalıdır.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Bireysel Terapi, İlişki Problemleri, Gebelik ve Lohusa Süreci, Ebeveyn Danışmanlığı, Çocuk ve Ergen Psikoterapisi, Oyun Terapisi, Özgül Öğrenme Güçlüğü, Prematüre Bebek Ebeveyn Danışmanlığı, Çocuk Değerlendirme Testleri, Yetişkin Değerlendirme Testleri, Depresyon, Obsesif Kompulsif Bozukluk (OKB), Kaygı Bozukluğu, Bilişsel Davranışçı Terapi

RANDEVU AL
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?