İletişim kuramıyorum

14-10-2019 16:42

İnsanlarla İletişim kuramiyorum ve çok çekiniyorum. insanlara karşı çok soğuğum. hiç samimi arkadaşım yok,arkadaş gruplarıyla da takılmıyorum . İnsanlarla konuşmak istiyorum ama ne söyleyeceğimi bilemiyorum ve bazen insanları dinlerken odaklanamıyorum.bu sorunları nasıl aşabilirim.

Kişiler arası ilişkiler belirli sosyal bir grubun içinde bir arada olmakla şekillenir ve değişir. Çoğunlukla sorun sosyal bir grup ifadesi ; insanlar olduğunda birebir olan bir etkileşim olup olmaması ile ilgili önemli olan duygularınızı ,davranışlarınızı anlamak istediğinizi ifade ediyorsunuz. Terapi korku ve endişelerinizle başa çıkmanızı sağlar.Odaklanmak başlı başına duygusal bir tepki ile beliriyorsa aşamalı iletişim becerilerini sınamanızı sağlayacak terapi teknikleriyle gelişim sağlarsınız.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Davranışçı Terapiler, Bireysel Terapi, Dışavurumcu Sanat Terapileri, Kişiler Arası İlişkiler, Özgüven Sorunu, Kariyer Danışmanlığı, Stressle Başa Çıkma, Çocuk ve Aile Ruh Sağlığı, Sosyal Kaygı, Öfke Kontrolü, Fobiler, Dikkat ve Zeka Testleri, Sağlıklı Yaşam Koçluğu

Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?