İlişki bağımlılığı neden olur?

25-02-2020 13:06

Eşime çok bağmlym yanımdykn her an onunla ilgilnmk istiyrm.onunda benimle çok ilglnmsni istyrm ama o normal ilgi göstryr benim gibi abartılı değl.Bu yzdn kavga çıkryrm.bana daha çok ilgi göster dye snra onu üzüp pşman olyrm.Szce bir prblm varmı bu benim kişiliğm mi kişilik bozukluğm mu?

Merhaba, ilişkiyi hayatının merkezi haline getirerek, diğer yaşam alanları olan iş, okul, aile, hobilerden uzaklaşmaktır ilişki bagımlılıgı.Duygusal bağımlılık kıskançlıkla yakından bağlantılıdır. Bağlılık duyulan kişiyi manipüle ederek ona zarar vermeye gidebılır. Sizin bagımlılık dıye dusundugunuz duygunuzu kontrol etme noktasında farkındalık olusturmanız gerekır.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Mutlu İlişkiler, Empati, Gottman Çift Terapisi, MMPI, Aşk İlişkileri, Romantik İlişkiler, Evlilik Öncesi Danışmanlık, Enneagram Kişilik Mizaç, Evlilik Danışmanlığı, Boşanma, İlişki Danışmanlığı, Aile Danışmanlığı, Kariyer Planlama, Eğitim Danışmanlığı, Tuvalet Eğitimi, Anaokulu Danışmanlığı, Özel Eğitim Danışmanlığı, Ergen Danışmanlığı, Çocuklarda Davranış Bozuklukları, Hamilelik, Loğusa Psk., Stres ve Kaygı Bozuklukları, Ölüm Korkusu, Uyku Bozuklukları, Öfke Kontrolü, Anksiyete Bozukluğu, Depresyon, Erteleme, Travma, Yalan Söyleme Tutumları, Baş Etme Becerileri, Yas, Aldatma ve Aldatılma, Negatif tutumlar, Oyun terapisi, DenverII, Floortime, Otizm, DHEB, Kum Oyunu Terapisi, Özel Tanılı Çocuklar, Filial Oyun Terapisi

Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?