İntiharın eşiğindeyim

11-11-2023 03:10

Maladaptive davranışlarım var. Bir ara kestim ama yine arttı. Müzik dinliyorum 7/24 ve ruminasyonlar eşlik ediyor buna . Hayatımda bir çok şeyi kabul edemiyorum. Çok sevdiğim işimi kaybettim. Kendimi kabul edemiyorum. Gerçek yaşamda yapamadığımı hayalde yapıyorum . Artık çekilmez hal aldı durum .

Merhabalar ben Psikoterapist Samed Bayram. Size ilk önerim kesinlikle psikoterapi almanız. Hayatımızda yolunda gitmeyen durumlar olabiliyor. Bunların ne kadarı bizim kontrolümüzde ne kadarı bizim kontrolümüzde değil bu ayrımı yapabilmemiz lazım. İnsan dünyaya geldiği andan itibaren yaşamın belirsizlikleriyle yüzleşiyor. Lakin önemli olan nokta şudur; insan bunlara hazır bir şekilde geliyor. Sadece o gücü fark etmemiz lazım. Kendinizi güzel ifade ediyorsunuz ve literatürdeki tanımlara vakıfsınız. Bunu yararınıza kullanabilirsiniz. Yalnız değilsiniz. Sizlere yardım etmek için buradayız. Bana istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. İyi günler dilerim.
ONLİNE
Uzmanlık Alanları

Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları, Depresyon, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Panik Bozukluk, Fobiler, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Öz Güven Problemleri, Öfke Kontrol Problemleri, İletişim Problemleri, Romantik İlişki Problemleri, Motivasyon Problemleri, Bireysel/Yetişkin Terapisi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Çözüm Odaklı Terapi, Oyun Terapisi, Çocuk ve Ergen Terapisi

HEMEN SEANSA BAŞLA
RANDEVU AL
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?