İş Kaygısı, sosyal fobi

18-09-2019 21:21

Merhabalar,kaygılıyım, yoğun iş baskısı hissediyorum, ayrıca genel olarak çekingenim başarısız olmaktan korkuyorum,en korktuğum şey küçük düşmek ve alay konusu olmak. Ne zaman kaygılansam o şey başıma geliyor.Ne yapmam lazım bilemiyorum..

Merhaba. Yapılacak bir çok şey var. Ama malesef hepsini burda yazamam. Ve bunların tek tek psikolojik danışmanlık seanslarında konuşulması ve üzerine çalışılması gerekir. Ama en temel şey, kendinize olan güveniniz. Bunu arttırabilirsiniz. Zor değil. Sadece biraz çaba gerektiriyor ve biraz da zaman:)
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Depresyon, Kaygı Bozukluğu, Korkularla Baş Edebilme, Stresle Baş Edebilme, Çaresizlik Hissi, Umutsuzluk, Romantik İlişkilerdeki Çatışmalar, Travmatik Olaylarla Baş Edebilme, Takıntılı Düşünceler, Dışlanmışlık Hissi, Ailevi Problemler, Bastırılmış Duyguları Fark Edebilmek, Mindfullness, Cinsel Problemlerin Ruh Sağlığına Etkisi, Öz Güvensiz Hissetmek, Evlilik Problemleri, Çalışma Hayatında Yaşanan Problemler, İletişim Problemleri, Sosyal Fobi, Utangaçlık, Aile ve Çift Terapisi, Yeme Bozuklukları, Uyku Bozuklukları, Sınav Kaygısı, Ölüm Korkusu, Öfke Kontrolünde Güçlük, Ebeveyn Danışmanlığı

Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?