İyi hissetmiyorum

20-06-2021 14:11

Merhabalar benim sürekli olarak ağlama isteği geliyor hiç mutlu değilim hiçbir şey yapmak içimden gelmiyor bu durumum nasıl düzelir teşekkürler

Merhaba; ben klinik psikolog Nusret KOÇ. Tariflediğiniz durum; isteksizlik, hüzünlü oluş, yorgunluk, kendini yetersiz bulma ve sosyal çekilmenin olduğu bir depresif/çökkün bir tablo olarak görünüyor. Bu dönemin ne kadar süreceği değişken olabilir. Hayat içinde üretmek, yararlı olmak, etkin olmak, sevdiğimiz ve keyif aldığımız etkinlikler ve kişilerle bir arada olmak onarıcı olabilir. Hayatla ve insanlarla ilişkilerin bozulduğu bu durumda bir psikiyaristten destek alabileceğiniz gibi terapiden de fayda sağlayabilirsiniz.Terapi ile bu konudaki duyarlılığı ve mutsuzluğu gidermek , yaşamın canlılığa kavuşması mümkün olabilir. Esenlikler dilerim.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Psikanalitik/Psikodinamik Terapi, Çift ve İlişki Terapisi, Kıskançlık ve Güvensizlik, Aldatma Aldatılma, Cinsel Sorunlar, Ayrılık ve Terkedilme ile Başetme, Depresyon, Obsesif (Takıntı) ve Kompulsif Bozukluk, Borderline-Bipolar Bozukluk-Manik Depresif, Narsistik Kişilik, Bağımlı kişilik, Panik Atak-Anksiyete-Sosyal Fobi, Öfke Kontrolü, Öz Güven, Bağımlılık(Alkol-Madde-Kumar.., Travma (Kayıp ve Yas)

RANDEVU AL
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?