Izmir depreminden dolayi Korku

04-11-2020 11:20

Izmir depreminden Ablam cok etkikendi korktu kalbi agryo artik depremden sonra cok olmaya basladi korktugu zamn üzüldüğü zamn bayilcakmis gibi oluyo. Diyoki sanki kalbime ateş deydiriyolar.acaba panikatak mi oldu ?

Merhaba, öncelikle çok geçmiş olsun bu gibi durumlar travmatik etkiler yaratabilir, ablanizin yaşadıkları çok normal. Travmatik olaylardan sonra 1 ay süre veririz danışanlarımıza hala devam ediyorsa bu hissiyatlar kalıcı bir etki bırakmış olabilir. Ablanızın bu süreçten daha kolay çıkabilmesi için destek alması gerekebilir. Sevgililer.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Yeme Bozuklukları, Kaygı Bozuklukları, Stres ile Başa Çıkma, Bağımlılık, İletişim Bozuklukları, Çocuk Psikolojisi, Ergen Psikolojisi, Öfke Kontrolü, Aile Danışmanlığı, Çift Terapisi, Fobiler, Hipnoterapi, Depresyon, Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite, Dürtü Kontrol, Kişilik Bozuklukları, Davranış Problemleri, Travma Sonrası Stres Bozuklukları, Obsesif Kompulsif Bozukluklar, İkili İlişkiler, Anne Baba Tutumları, Çözüm Odaklı Terapi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Cinsel Terapi, Cinsel Yönelimler, Cinsel Kimlikler

Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?