Kabuslarım

08-12-2020 12:17

Mrb. Bn 25 yasım dayım kendimi bildim bileli cocuklugumdan beri süreleri hergece kabüs görüyorum hıcbır zaman uykumdan dınlenmıs uyanamadım artık dayanamıyorum neden boyleyım lütfen yardım edin.

Rüya görmek uyku döngüsünün aşamalarından biridir. Bu sebeple her gece, her birimiz rüya görürüz fakat uyku döngüsü tamamlanıp uyandığımızda kimi zaman bu rüyaları hatırlarken kimi zaman da hatırlamayız. Neden rüya görürüz soruna verilebilecek çokça yanıt vardır. Bir kabule göre rüyalar bizler için tamamlanmamış işlerin varlığından kaynaklanır. Bir başka kabule göreyse gün içerisinde edinilen bilgilerin sindirildiği bir çeşit öğrenmedir. Bu kabullerden hangisinin size hitap ettiği rüyalarınızın benzer içerik taşıyıp taşımamasına göre değişiklik gösterebilir.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

ISST Uluslararası Şema Terapi Birliği, Şema Psikoterapisti, Şema Terapi, Mod Terapi, Kişilerarası Nörobiyoloji, Bilişsel Davranışçı Terapi, Mindfulness, Kısa Süreli Terapi, Çözüm Odaklı Terapi, Kaygı Bozuklukları, Depresif Bozukluklar, Kriz ve Travma, Şiddetsiz İletişim, Duygusal İlişkilerde Çatışmalar, Stres Yönetimi

Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?