Kafaya takmamak

19-12-2018 20:13

Merhaba hocam . Benim sorunum şu Elde etmek istediğim olmasını çok istediğim ama beceremediğim bazı şeyleri çok kafaya takıyorum. Hergun düşünüyorum Hergun üzülüyorum bunu unutmamı sağlayacak üzülmemi engelleyecek psikoterapi çeşidi var mıdır?

Merhaba. Çok sık karşılaştığım bir durum. Merak etmeyin yalnız değilsiniz. Evet bu durumu ben Bilişsel Terapi yöntemlerini uygulayarak çözmeye çalışıyorum. Düşünceleriniz ve duygularınız üzerinden ilerliyor süreç. Faydalı da oluyor.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Depresyon, Kaygı Bozukluğu, Korkularla Baş Edebilme, Stresle Baş Edebilme, Çaresizlik Hissi, Umutsuzluk, Romantik İlişkilerdeki Çatışmalar, Travmatik Olaylarla Baş Edebilme, Takıntılı Düşünceler, Dışlanmışlık Hissi, Ailevi Problemler, Bastırılmış Duyguları Fark Edebilmek, mindfullness, Cinsel Problemlerin Ruh Sağlığına Etkisi, Öz Güvensiz Hissetmek, Evlilik Problemleri, Çalışma Hayatında Yaşanan Problemler, İletişim Problemleri, Sosyal Fobi, Utangaçlık, Aile ve Çift Terapisi, Yeme Bozuklukları, Uyku Bozuklukları, Sınav Kaygısı, Ölüm Korkusu, Öfke Kontrolünde Güçlük, Ebeveyn Danışmanlığı

Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?