Kalp krizi ve ölüm korkusu

24-02-2019 01:19

Bir kez kalp çarpıntısı yaşadım. Bunun ardından sürekli içimde kalp krizi geçiricem korkusu kaldı. Doktora gittim kalbinde bir şey yok dediler. Ama en ufak bir ağrım olsun direkt strese giriyorum. Ağrım olmazsa sıkıntı yaşamıyorum.

Yaşadığınız durumun panik atak olması olası. Tabii ki bir sefer panik atak yaşamak ile panik bozukluğu tanısı koymak mümkün değil. Ne kadar süredir bu korkularınız devam ediyor? Ani terlemeleriniz veya sıcak basmaları oluyor mu acaba? Ani üşümeler veya titremeleriniz var mıdır? Başınızın üst kısımlarında ara ara uyuşmalar oluyor mu? Çarpıntı veya hızlı nefes almalarınız oluyor mu?
ONLİNE
Uzmanlık Alanları

Bağımlılık, Oyun Bağımlılığı, Duygudurum Bozuklukları, Depresyon, Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları, Özgül Fobiler, Panik Bozukluğu, Bilişsel Davranışçı Terapi, Sınav Kaygısı, Tükenmişlik, Motivasyon, İkili İlişkiler, Mükemmelliyetçilik, Agresyon (Saldırganlık), Ruminasyon (Zihinsel Geviş Getirme), Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite, Kişiler Arası İletişim, Gelişimsel Bozukluklar, Kişilik Testleri, Dikkat Testleri, Zeka Testleri, Tanı Koydurucu Testler, Eğitim Psikolojisi, Stres Kaynaklı Bozukluklar, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Yeme Bozuklukları

Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?