Kardeşim çok değişti

09-12-2020 12:56

Merhaba kardeşim 18 yasinda ve 1 sene icinde değişti.Evde misafir istemiyor kimseyle konuşmuyor bizden ayri yemek yiyor hep odasinda ve cikmiyor. Konuşmaya çalışıyoruz birseyim yok diyor.Ne yapmalıyız?

Merhabalar, Ergenlik dönemi aileden en çok uzaklaşma isteğinin olduğu dönemdir. Bu sebepten çeşitli sorunlarla karşınıza çıkabilirler. Eğer kendisi talep ederse bir profesyonel destek alabilirsiniz. Genel olarak bu süreçte ergenlerin fiziksel ve ruhsal olgunlaşma süresindeki farklılıkları keşfetmeleri ve iç çatışmalarını azaltmak için psikoterapi önerilir.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

English Psychotherapy, English Therapy, Çocuk, Ergen, Yetişkin, Travma ve Yas, Bireysel Danışmanlık, Depresyon, Panik Atak, Anksiyete, Evlilik Sorunları, Aile Danışmanlığı, Mesleki Danışmanlık, Kariyer Danışmanlığı, Sınav Danışmanlığı, Çocuk ve Ergen Terapisi, Ergenlik Problemleri, İletişim Problemleri, Fobiler, Sosyal Fobi, Kaygı, Çocuklarda Davranış Değiştirme, Travma Danışmanlığı, Başa Çıkma Becerileri, Aile İçi Çatışmalar, Oyun Terapisi, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Takıntılar, Öfke Kontrol Problemi, Stres Bozukluğu

Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?