Karşı cins iletişimi

09-07-2021 23:18

Merhaba kızlarla iletişimimde sıkıntı yaşıyorum, örnek olarak karşı taraftan bir soru geliyor benimle konuşmak istediği belli ama ben heyecandan kısa cevap verip konuyu kapıyorum devam etmiyorum kızı başımdan sallamaya çalışıyorum. Konuşurken heyecanlanıyorum veya konuşmayı devam ettiremiyorum.

Merhabalar ben psikolojik danışman Çisil Dinç. Romantik ilişkide kurmakta çektiğiniz bu güçlükler ne zamandır mevcut? Çekici bulduğunuz veya hoşlandığınız bir kişiyle sohbet etmekten sizi alıkoyan şey nedir? Bu doğrultuda reddedilmek, öz güven, utanç gibi durumlar size ne ifade ediyor? Kişisel olarak zorlandığınız yanı bulmak, korkunuzu keşfetmek ve onu kontrol altına almaya çalışmak sizin için zor ve karmaşık olur. Bir uzman desteği ile bu durumu çalışmanızı öneririm. Sevgiler.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Bilişsel Davranışçı Terapi, Çözüm Odaklı Terapi, Öfke Kontrolü, Stres Yönetimi, Erteleme, Mobbing, Mükemmeliyetçilik, Sınav Kaygısı, Öz Güven, Öz Şefkat, Mindfulness, Duygu Düzenleme, Cinsel Danışmanlık, Kayıp ve Yas Danışmanlığı, Bağlanma Problemleri

RANDEVU AL
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?