Kaygı bozukluğu ilişkiyi etkiler mi?

09-12-2020 14:56

Merhaba bende kaygı bozukluğu var, sevgilime karşı soğukluk hissediyorum evlendiğimizde pişman olursam diye sürekli korkuyorum, ayrılmalımıyım diye düşünüyorum. Onu seviyorum ama aşık olduğumdan emin değilim gibi hissediyorum. Tüm bunlar kaygı bozukluğunun bir sonucu olabilir mi?

Merhabalar, Kaygı bozukluğu tanısı bir profesyonel tarafından mı size bildirildi? sizce çözüm (eğer bu bozukluk sizde varsa) bu durum ile yaşayıp güven sorunu yaşayıp ilişkilerinizden ayrılmak mı yoksa problemin temeli bulmak mı? Sizce ayrılık bir çözüm mü olacak yoksa kendinizde keşfettiniz bu sorunun üstüne mi gitmelisiniz?
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

English Psychotherapy, English Therapy, Çocuk, Ergen, Yetişkin, Travma ve Yas, Bireysel Danışmanlık, Depresyon, Panik Atak, Anksiyete, Evlilik Sorunları, Aile Danışmanlığı, Mesleki Danışmanlık, Kariyer Danışmanlığı, Sınav Danışmanlığı, Çocuk ve Ergen Terapisi, Ergenlik Problemleri, İletişim Problemleri, Fobiler, Sosyal Fobi, Kaygı, Çocuklarda Davranış Değiştirme, Travma Danışmanlığı, Başa Çıkma Becerileri, Aile İçi Çatışmalar, Oyun Terapisi, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Takıntılar, Öfke Kontrol Problemi, Stres Bozukluğu

Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?