Kaygı ve rüya

19-08-2020 02:26

Merhaba. Bir dönem OKB tedavisi gördüm ama tamamlayamadım. Rüyalarımdan cok korkmuyorum, uzuluyorum ve artık uyumak istemiyorum kendimi uyanık tutmak için zorluyorum, surekli uyanmak isteyerek uyuyorum, tedirginim. Ve belli konular üzerine yogun kaygılar yasiyorum.

Merhabalar, Obsesif kompulsif bozukluklarda kişilerin rahatsız olduğu olağandışı düşünceler bireylerin birçok açıdan işlevselliğini etkiler bu durumda da uzmandan yardım alarak sizde öznel sıkıntıya neden olan düşünce ve davranışlar üzerine çalışılması ve terapilerde devamlılık etkililiği açısından çok önemlidir. Dilerseniz sitemizdeki dilediğiniz uzmandan yardım alabilirsiniz. Sağlıklı günler dilerim.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Bilişsel-Davranışçı Terapi, Bağımlılık, Kaygı Bozuklukları, Duygudurum Bozuklukları, Depresyon, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Obsesif-Kompulsif Bozukluk, Bireysel Terapi, Öfke kontrol Problemleri, Ebeveyn-Çocuk İlişkileri, Kişiler Arası İlişkiler, İlişki Problemleri, Stresle Başa Çıkma, Problem Yönetimi, Fobiler, İletişim Problemleri, Sınav Kaygısı

Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?