Kaygı ve uykusuzluk

17-04-2021 18:40

Uykuya dalmam çok zaman alıyor, 6 saatten fazla uyuyamıyorum, ve sürekli dişlerimi sıkıyorum geceleri, o yüzden diş ağrıları ve çene ağrıları çekiyorum, aşırı derecede kaygılarım var, her zaman en kötüyü düşünüyorum, ne yapmalıyım?

Kaygı aslında objektif bir tehlike karşında bizim için uyarıcı bir duygu olabilmektedir. Ama biz bu duygunun geçici olmasını bekliyoruz. Yani sürekli anksiyete tetiklendiğinde ya da kaygı durumu aktif olduğunda bir alarm halinde dolaşıyoruz ve aşırı uyarılmış bir beden ile ruh ortaya çıkıyor. Kaygının hayatınızdaki konumlanışını, etkilerini, içeriklerini konuşmak ve kaygıyla baş etme biçimlerinizi paylaşmak üzerine bir uzmandan destek alabilirsiniz.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Bilişsel ve Davranışçı Psikoterapi, Depresyon, Karar Verme Süreci, Zaman Yönetimi, Yeme Bozuklukları, Cinsel İşlev Bozuklukları, Kaygı Bozuklukları, Motivasyon Kaybı, Duygudurum Bozuklukları, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, İlişki Yönetimi, Öz Güven Eksikliği, Psikodinamik Psikoterapi, Çözüm Odaklı Terapi, Cinsel Yönelim

RANDEVU AL
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?