Kaygı

24-01-2019 19:26

Kendimi bildim bileli başarılı olmak istedim ve aslında özgüveni yüksek bir bireydim ama bir süre sonra toplum içinde konuşmaktan,sosyal aktivitelere katılmaktan delicesine korkmaya başladım.Bu durum üniversite seçimimi de etkiledi.İki alandan da hazırlanıp işimi şansa bırakmaya karar verdim.

Merhabalar, öncelikle bunu fark etmeniz ve bu konuyla ilgili arayışa girmeniz sizin için güzel bir adım. Her seçim bir sorumluluk doğurur, bu seçimler ise yaşam boyu devam eder. Bu seçimi bazen şansa bırakırız bazen ise kendimizi dinleyerek sonuca ulaşırız. Son zamanlarda farklı olan neler oldu ki önceden sahip olduğunuz özellikleri kaybetmeye başladınız? Buradan başlayabiliriz aslında. Bu konuda, siz anlatmak isterseniz, size destek olmak isterim. Mutlaka yaşam akışınızı etkileyen ve sizi bu değişime iten anlamlı bir sebebiniz olmalı.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Evlilik Problemleri, Travma, Ölüm ve Yas, Depresyon, Evlilikte Cinsellik, Boşanma Sonrası İlişkiler, Öfke Kontrolü, Anksiyete Bozukluğu, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Panik Atak, Kriz ve Yas Danışmanlığı, Romantik İlişkiler

Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?