Kaynanamin bagirislari..

21-04-2022 18:26

Merhabalar malesef benim kaynanam narsist bir kisilik ve surekli azarlayislarina sessiz kaliyorum aslinda kimseye eyvallahim iste esimin annesi duygu durum bozukluguda var kendisinin sessizlikle yutkunarak halletmeye calisiyorum ama icime herdefasinda tas oturuyor. Hangi bölümden yardim almaliyim??

Merhaba. Eşinizin annesinin tutumlarını, davranışlarını değiştirmek, kontrol etmek pek gerçekçi olamayacağı için sizin başa çıkma kaynaklarınızı güçlendirmeniz, belirli bir sınır koyabilme yetinizi artırabilmeniz adına bir uzmandan destek almanızı öneririm. Süreçte, yaşadığınız duygu ve düşünceleri paylaşabilir böylece kendinize bir alan edinebilir, bunlara ek olarak yaşadıklarınızı anlamlandırabilir, kayınvalidenize karşı duygularınızı ve düşüncelerinizi uygun bir dille belirterek sınırınızı çizebilmek adına, becerilerinizi ve dayanıklılığınızı artırmaya dair çalışabilirsiniz. Sevgiler.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları, Duygusal İlişki Problemleri, Depresyon, Panik Bozukluk, İlişkisel Problemleri, Öfke Kontrol Problemleri, Şema Terapi

RANDEVU AL
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?