Kekemelik

06-05-2022 08:38

18 yaşındayım kekemelik sorunum var. Kekemeliğim cok ağır degil ama hayatıma inanılmaz etki ediyor. Konuşma bozuklukları uzmanından terapi alacağım ama bununla birlikte bir psikologdan da terapi almayı düşünüyorum. Sizce psikologdan terapi alırsan kekemliğim yüzünden iletişim sorunları yaşarmıyız.

Merhaba öncelikle hoşgeldiniz, Kekemelikten dolayı bir konuşma uzmanından yardım almanın yanı sıra bunun günlük hayatınıza etkisi konusunda bir psikologdan da destek almak faydalı olacaktır. Terapide iletişim bireye ve bireyin ihtiyaçlarına göre değişim gösterebilir. Destek alacağınız uzman buna mutlaka dikkat eder. Sağlıklı günler diliyorum.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Kaygı Bozuklukları/Depresyon, Cinsel Kimlik/Cinsel Bozukluklar, Çift görüşmeleri, Öz Güven/Öz şefkat, Yas/Kayıp/Ayrılık, Panik Atak, Travma, Uyku Bozuklukları, Obsesif Kompulsif Bozukluk(Takıntı), Bilişsel Davranışçı Terapi, Bipolar Bozukluk, Anksiyete Bozukluğu, Fobiler, Öfke Problemi/ Stres Yönetimi, Aile Danışmanlığı, Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT), Stres Yönetimi, Yeme Bozuklukları, Çocuk/Ergen psikolojisi

RANDEVU AL
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?