Kendimi Sorunlu Hissediyorum

11-05-2024 17:44

birileri ile iletişime geçerken saçmalıyorum ya da sorunluymuş moduna girip davranıyorum. Sonra güvenli alan olan evimde neden böyle yaptım diye geçmişe dönük kendime kızıyorum. İnsanlar acaba psk sorunlu muyum kaygısı ile panik olup saçmalıyorum.

Merhaba, Toplumdaki kimliğimiz bizler için önemlidir. Bu sebeple, sosyalleşirken karşı tarafın ne düşündüğünü tahmin etmeye çalışmak, neler düşünüyor olabileceğine dair akıl yürütmek bizlerin yaptığı şeylerdir. Fakat burada işin içine kaygı giriyor ise bu çalışılması gereken ve çalışıldığında da rahatlıkla çözüm yolu bulabildiğimiz bir durumdur. Hissettiğiniz şeyin bir kaygı mı olduğunu çalışmak sizin sosyal hayatınızda daha konforlu hissetmenizi sağlayacaktır. Daha fazlasını öğrenmek ve anlatmak isterseniz görüntülü, sesli ya da sadece mesajlaşma seçenekleriyle iletişime geçmekten çekinmeyin. Güzel günler dilerim.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları, Depresyon, Yeme Bozuklukları, Obsesif Kompulsif Bozukluk(OKB), Panik Bozukluk, Travma Sonrası Stres Bozukluğu (TSSB), İletişim Problemleri, Romantik İlişki Problemleri, Mobbing, Motivasyon Problemleri, Bireysel/Yetişkin Terapisi, Çocuk ve Ergen Terapisi, Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT)

RANDEVU AL
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?