Kendimi yetersiz hissediyorum

06-10-2022 13:08

24 yaşındayım çekingen ve özgüvensiz bir insanım çalışma ortamında kendimi sürekli yetersiz hissediyorum.çalıştığım yerde mutlu hissedemiyorum istediğim hayatı yaşayamamak bende sürekli yetersizlik hissi oluşturuyor.En küçük başarısızlıkta yapamıyorum ben bu işi hissiyatına kapılıyorum.ne yapacağım

Merhaba, kendinize dair inançlarınız daha fazla olumsuz yönde oluşmuş olabilirsiniz, öncelikle bu inançlarla baş etmeli ve bunları pozitife çevirmelisiniz. öğrenilmiş çaresizlik dediğimiz durum hayatınızı sarmış olabilir. Gerekli durumlarda özgüven destekleyici çalışmalara katılabilir ya da bu konuda uzman birinden destek alabilirsin. Zamanla bu durumla baş etmeyi ve yeni davranışlar denemeyi öğrendikçe kendinize olan inancınız da artacaktır o zaman daha iyi hissetmeniz muhtemel olacaktır :) kendinize çok iyi bakın destek almak isterseniz buradayız. sağlıklı günler dilerim.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Çift Terapisi, Depresyon, Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları, Stres, Duygusal İlişki Problemleri, Öfke Kontrol Problemi, Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu (DEHB)

RANDEVU AL
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?