Kimseden hoşlanamıyorum

08-05-2021 17:00

Merhabalar ben hiç kimseden hoşlanamıyorum etkilenemiyorum. 22 yaşındayım 4 sene önce bir ilişkim bitti ve 4 senedir hiç kimseden hoşlanamadım eski sevgilimin çok zeki ve kültürlü biri olduğunu düşünüyordum ama öyle olmadığını anlayınca ayrıldım zaten çok az sürdü. Neden böyle olabilir?

Eski ilişkilerimizden etkilenebiliyoruz. Bu sebeple negatif düşüncelerimiz ileri ilişkilerimize olan bakış açılarımızı etkileyebiliyor. Eski ilişkinin bittiğini ve her ilişkinin aynı şekilde olamayacağını kendinize söylemelisiniz. Fakat yeni bir ilişki için de hazır olmayabilirsiniz. Doğru anı beklemek, akışına bırakmak bazen en doğrusudur. Bu konuda düşüncelere kapılmak yerine kendinize de vakit ayırabilirsiniz. Bu durum sizi çok etkiliyorsa bir psikologa başvurmanızı öneririm.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Cinsel Terapi, Vajinismus, Erken Boşalma, Geç Boşalma, Cinsel İsteksizlik, Orgazm Bozukluğu, Yeme Bozuklukları, Kaygı Bozuklukları, Stres ile Başa Çıkma, Fobiler, Panik Atak, Stres, Depresyon, Obsesif ve Kompulsif Bozukluk, Travma Sonrası Stres Bozukluğu

RANDEVU AL
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?