Kişisel

11-02-2021 17:24

Duygu karmaşası çok yaşıyorum.Lise son sınıfım ortaokuldan beri ruhsal sıkıntılarım var.Bir kaç kez sinir krizi geçirdim.Çabuk sinirleniyorum ve şiddeti hiç sevmesem de meyillim fakat kendimden başka kimseye zarar vermiyorum.Psikiyatrise gittim fakat anlatamadım gitmedim birdaha.

Merhabalar, şiddet genellikle ikincil bir duygudur. Aslında olaylar karşısında hissettiğimiz temel duyguyu bastırmak için kullanabiliriz. Sizde de böyle mi? Ayrıca öfke anındaki davranış şekillerimiz ise çevremizde küçükken rol model aldığımız kişilerin davranışları ile benzerlik gösterir. Kendinize de zarar vermemeniz son derece önemli çünkü hayata önce kendimizi severek başlamalı. Yukarıdaki durumlar sizin için de geçerli ise tekrar bir uzmana danışmanız sizin için faydalı olacaktır. Sağlıcakla kalın.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Depresyon, Anksiyete, Öfke Kontrolü, Yas, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Panik Atak, Kişilik Bozuklukları, Uyum Problemleri, İletişim Problemleri, Beslenme ve Yeme Bozuklukları, Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi, Sınav Kaygısı, Vajinismus, Cinsel Terapi, Aile Danışmanlığı

RANDEVU AL
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?