Merhaba. Ben kendimi çok rahatsız hissediyorum

02-04-2019 21:14

Yaş 21 Hafıza zayıflığı, dikkat dağınıklığı, erteleme ve en esas düşünme problemi. Yani bişeyleri yapacağım hareketleri mantıklı düşünemiyorum, yaptığım hareketleri kendimden asılı olmadan yapıyorum gibi. Ve ek olarak mantıklı karar almakta çok zorlanıyorum. Düşünemiyorum.

Merhaba.... kafamızdaki düşünceler ne kadar çok olursa, karar mekanizmamız o kadar zorlanır. Bu sefer duygularımızla hareket etmeye başlarız. Mantığımızı kullanabilmemiz için öncelikle düşüncelerimizi düzenlememiz gerekiyor. Seans satın alırsanız, yol haritası çizip, ilerleyebiliriz..
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Yaşam Koçluğu, Eğitim Koçluğu, Depresyon, Çift Terapisi, Mesleki Danışmalık, Sınav Kaygısı, Özgüven Problemi, Öfke Kontrol Problemi, Panik Atak, Dikkat Eksikliği, Bireysel Danışmanlık, Aile Danışmanlığı, Sosyal Beceri Kazanma, Anksiyete, Obsesif Kompülsif Bozukluk, Fobiler, Sosyal Kaygı, Bipolar Bozukluklar, İlişki Bağımlılığı, Yeme Bağımlılığı, Diyet Psikolojisi, Spor Psikolojisi, Çocuk ve Ergen Psikolojisi, Çocuk Gelişimi, Hiperaktivite, Otizm, (Zihinsel) Engelli Psikolojisi

Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?