Merhaba

30-12-2021 20:26

Merhabalar, bazen annemin ölmesinden korkuyorum. Bazen forum okuyorum ölmeden önce şunlar falan oluyormuş falan. Bende okuyunca olur ve ben bundan korkuyorum. Lütfen yardım edin.

Merhaba, yaşadığınız durumla ilgili aslında derinlemesine görüşülmesi gerektiğini düşünsem de size daha doğal bir bakış açısı göstermek istedim. Yakınlarımızı kaybetme düşüncesi oldukça yoğun ve kaldırılması ağır bir durumdur. Fakat şuan bilmediğimiz ve gelecekle ilgili yaşanacaklara dair kaygılanmak ya da korkmak sadece bugünü elimizden almış olmaktan başka bir şeye yaramaz. Ölümün kaçınılmaz olduğunu bilsek de bilmediğimiz şey ne zaman olacağı ve o durumda bizlerin nasıl tepki vereceğidir. Yaşadıkça öğrendiğimiz durumları şimdiden düşünmek sadece boşa harcanmış bir zaman ve emek olmaktadır. Hakim olduğumuz tek an, şu an olduğu için ailenizle ve sevdiklerinizle geçirebildiğiniz kadar kaliteli ve verimli zaman geçirmenizi tavsiye ederim. Bu anlarınızı korkularınız çalmasın. Elbette bu konuda destek almak isterseniz size yardımcı olabiliriz.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Depresyon, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Yaygın Kaygı Bozukluğu, Anksiyete, Öz Güven Eksikliği, Sosyal ve İlişkisel Sorunlar, Aile İçi Çatışmalar, Travma, Yas, Dikkat Eksikliği, Panik Bozukluk, Sınav Kaygısı, Romantik İlişkiler, İletişim Problemleri, Kendini Tanıma ve Anlama

RANDEVU AL
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?