Mutsuzluk

17-12-2020 15:11

Merhaba, hayatimda hersey yolunda isim ailem kendim bekarim. Guzel sevdigim bir isim var. Mesela karantin oldugunda ya tek basima bir kac gun gecirdigimde kendimi asiri yorgun ve mutsuz hissediyorum. Beynimde hep bir gecmisden sinyaller geliyor. Beni yoruyor. Kendimi cok mutsuz sanki olu gibiyim.

Merhaba. Kurduğumuz sosyal etkileşimler hepimiz için oldukça besleyicidir. Sosyal etkileşimlerden uzak kaldığımızda sağlığımız için çok önemli bir kaynaktan mahrum kalmış oluruz. Yalnız geçirilen süre uzadıkça zihnimiz kendini meşgul etmek için geçmiş yaşantıları gün yüzüne çıkartır. Bu yaşantılar da çoğunlukla olumsuz olanlardır ve bir döngü gibi tekrar eder. Sosyal kaynaklarınızı arttırmaya çalışabilir, bu çabayı psikoterapi süreci ile desteklemeyi düşünebilirsiniz.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Şema Terapi, Mod Terapi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Mindfulness, Kısa Süreli Terapi, Çözüm Odaklı Terapi, Kişilerarası Nörobiyoloji, Kriz ve Travma, Şiddetsiz İletişim, Duygusal İlişkilerde Çatışmalar, Hedef Belirleme, Motivasyon, Pozitif Düşünce, Stres Yönetimi, Etkili Öğrenme Becerileri, Sınav Kaygısı

Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?