NE YAPACAĞIM?

14-02-2020 16:03

2 yıllık bir ilişkim vardı. sürekli ayrılıp barışırdık ancak bu sefer tamamen bitirdik. aklımdan bir türlü çıkaramıyorum. kendime olan saygım ve güvenimi de tamamen kaybettim. üstelik bu sene üniversiteye hazırlanıyorum. kendimi hiç iyi hissetmiyorum ne yapmalıyım bilmiyorum.

Merhaba ben psikolog Ayşen Arslan, aslında geçirdiğiniz bu dönem her ilişki sonrası yaşadığımız bir süreçtir. Ancak kimi zaman yaşadığımız ilişkinin yoğunluğuna göre bu bitiş süresi ve sonrası daha farklı atlatılıyor. Önünüzde bir sınav olduğunu belirttiniz ve diğer taraftan kendinize saygınızın ve güveninizin kalmadığını belirtmişsiniz. Böyle süreçlerde kendinizi başka alanlara yönlendirip odak noktanızı bu şekilde bir nebze de olsa farklı yönlere çekmiş olursunuz. Eğer süreçle ilgili neler yapmanız gerektiğine karar veremiyorsanız bu konuda belki bir destek alabilirsiniz. Sevgilerimle :)
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Kabul ve Kararlılık Terapisi, İş Hayatında Mobbing, Aile ve Çift Terapisi, Aldatma/Aldatılma, Kariyer Danışmanlığı, Stres Yönetimi, Mindfulness, Sanat Terapisi, Cinsel Kimlik ve Yönelimler, Depresyon, Öz Güven Eksikliği, Anksiyete, Romantik İlişkiler, Romantik İlişkiler ve Bağlanma

RANDEVU AL
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?