Narsist biri olduğumu düşünüyorum

17-02-2023 11:26

Narsist biri olduğumu düşünüyorum araştırmalarım sonucunda bunu tespit ettik. Memnuniyetsizlik beğenmeme bunu aile hayatımda da kendimin en iyisini olduğunu benim yaptıklarımı başkasının yapamayacak oluşuhırsım büyük huzursuzluk yaşıyorumdurumdan kurtulmak istiyorum ilişkim bozulsun istemiyorum.

Narsistik kişilik bozukluğu kişinin hayatını zorlaştıran bir bozukluktur. Yaşamın çeşitli alanlarında zorlanmalara sebep olabilir fakat üstesinden gelinemeyecek bir problem değildir. Ayrıca narsistik özellikler gösteriyor olabilirsiniz. Bu, tanı almanız için yeterli bir kriter değildir. İşlevsel olmayan bazı özelliklerinizin farkındasınız ve düzelmek istediğinizi belirtmişsiniz. Değişim için ihtiyaç olan adım ise farkında olmaktır.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Depresyon, Duygusal İlişki Problemleri, Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları, Kayıp ve Yas, Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT), İletişim Problemleri, Yeme Bozuklukları, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Panik Bozukluk, Fobiler, Travma Sonrası Stres Bozukluğu (TSSB), Bireysel/Yetişkin Terapisi, Aile Terapisi, Çift Terapisi, Çözüm Odaklı Terapi, Oyun Terapisi

RANDEVU AL
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?