Narsist

03-02-2020 01:38

20 yillik evligim 3 yil once esimin gizli narsist oldugunu ögrendim kendimi onun karsisinda güclendirdim böyle bakinca esimle yasayabilirim diyorum ama son son zamanlarda baskilari artti gibi böyle olunca cikmaza girip boyle bi adamla yasamak onursuzluk gibi sizce davam etmek kişiliksizlikmi?

Merhaba. Bu soruya kesin bir cevap vermek çok zor bence. Öncelikle ortada narsisizm gibi bir tanı varsa bu kişinin tedavi olup olmamasıyla ilgilenmenizi tavsiye ederim.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Depresyon, Kaygı Bozukluğu, Korkularla Baş Edebilme, Stresle Baş Edebilme, Çaresizlik Hissi, Umutsuzluk, Romantik İlişkilerdeki Çatışmalar, Travmatik Olaylarla Baş Edebilme, Takıntılı Düşünceler, Dışlanmışlık Hissi, Ailevi Problemler, Bastırılmış Duyguları Fark Edebilmek, Mindfullness, Cinsel Problemlerin Ruh Sağlığına Etkisi, Öz Güvensiz Hissetmek, Evlilik Problemleri, Çalışma Hayatında Yaşanan Problemler, İletişim Problemleri, Sosyal Fobi, Utangaçlık, Aile ve Çift Terapisi, Yeme Bozuklukları, Uyku Bozuklukları, Sınav Kaygısı, Ölüm Korkusu, Öfke Kontrolünde Güçlük, Ebeveyn Danışmanlığı

Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?