Ne yapmalıyım?

17-11-2022 15:43

benim görüştüğüm birisi var ama önceden nişanlısından ayrılmış ve bizim konuştuğumuzu kimsenin bilmesini istemiyor ama ben arkadaşıma anlatmış bulundum arkadaşıma anlattığımı öğrenmiş oldu neden söyledin dedi bana benimle konuşmuyor bu sebepten telefonlarımı açmıyor sizce aramalıyım halen onu?





Merhaba. Endişenizi anlıyorum, ilişkinizin duyulmasını ve dolayısıyla ciddileşmesini istiyorsunuz. Belki de partneriniz sizinle olan ilişkisini anlatmak için hazır hissetmiyor olabilir. Bu sizi korkutmasın, sonuçta nişan atmış biri olarak sizinle olan ilişkisini daha sağlam bir zemine oturtmak istiyor olabilir. Ona zaman tanıyın, nasıl hissettiğini sorun. Ama bunu aceleye getirmeyin, anlaşılan şuanda biraz zamana ihtiyacı var gibi.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Aile Terapisi, Çocuk ve Ergen Terapisi, Bireysel/Yetişkin Terapi, Travma, Duygusal İlişki Problemleri, LGBTİQA+ Danışmanlığı, Depresyon, Anksiyete (Kaygı) Problemleri, Boşanma Danışmanlığı, Fobiler, Kayıp ve Yas Danışmanlığı, Öz Güven Problemleri, Davranış Bozukluğu, Psikoanalitik/Psikodinamik Yaklaşım, Varoluşçu Yaklaşım

RANDEVU AL
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?