Neden Olabilir?

08-12-2020 23:09

Merhaba, ben 19 yaşındayım ve biseksüelim. Bu durumu kabullendim ancak kendimde şunu fark ettim, kendi yaşıtlarımdaki kızlardan hoşlanabiliyorum sevgilim oldu ama erkekler konusunda hep 30-35 yaşın üzerindeki, yapılı, iyi görünümlü erkeklerden hoşlanıyorum ama bu neden olabilir diye merak ediyorum.

Nedeni şimdiye kadar cinsel açıdan size çekici gelen, 30-35 yaşın üzerinde olmayan bir erkek ile karşılaşmamış olmanız bile olabilir. Her zaman her şeyin altında derin anlamlar, bağlantılar olmayabilir. Şimdiye kadar bu yaş aralığında olmayan cinsel istek kaynağı bir erkek ile karşılaşmamış olmanız, bu yaş aralığından olmayan erkekleri çekici bulmayacağınız genellemesine sebep olmayabilir. Sevgiyle.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

ISST Uluslararası Şema Terapi Birliği, Şema Psikoterapisti, Şema Terapi, Mod Terapi, Kişilerarası Nörobiyoloji, Bilişsel Davranışçı Terapi, Mindfulness, Kısa Süreli Terapi, Çözüm Odaklı Terapi, Kaygı Bozuklukları, Depresif Bozukluklar, Kriz ve Travma, Şiddetsiz İletişim, Duygusal İlişkilerde Çatışmalar, Stres Yönetimi

Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?