Neden böyle hissediyorum ?

17-07-2019 18:27

Yaklaşık 1 haftadır 'gerçekliği hissedemiyorum.'. Gerek insanlarla sohbet ya da araba kullanırken 'Şu an gerçekten bu anı yaşıyor muyum ?'. Her şey hayal gibi, dokununca ya da üzerinde yoğunlaşınca gerçek olduğunun farkına varıyorum.

Ruh sağlığımızda alışkın olmadığımız normal tepkilerimizin günlük yaşantımızda karmaşık kopuk bir dikkate neden olan sanki bu anı daha önce yaşamıştım gibi belirtiler dejavu olarak bilinir. Fark ettiğimiz bu anormal davranışı ilk kez mi yaşıyorsunuz. Daha önce de bu sorunla ilgili konuştuğunuz ve değerlendirdiğiniz bir zaman oldu mu ? Sizin için gerçekçi olmayan nedenleri hayal olarak fark etmek ne tür ortamsal , durumsal değişim gösterdi. Dilerseniz randevu saatlerinizi oluşturup sorularınızı daha iyi anlayabiliriz.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Davranışçı Terapiler, Bireysel Terapi, Dışavurumcu Sanat Terapileri, Kişiler Arası İlişkiler, Özgüven Sorunu, Kariyer Danışmanlığı, Stressle Başa Çıkma, Çocuk ve Aile Ruh Sağlığı, Sosyal Kaygı, Öfke Kontrolü, Fobiler, Dikkat ve Zeka Testleri, Sağlıklı Yaşam Koçluğu

RANDEVU AL
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?