Neden bunları düşünüyorum?

29-09-2020 09:54

Varlıgımın anlamsızlığında boğulup yasama tutunmak için nedenler arıyorum.Hiçbirşey gün içinde varoluş bilincim altında ezilmemi engelleyemiyor.Ruhum sonsuzlukta yer bulamayacağını bildiği halde birşeyi umutla veya kinle bekleyen birinin inancı ve arzusu gibi özlem duymakta..

MERHABA, VAROLUŞU HİSSETMEK KADAR YOK OLUŞU YADSIYAMAMAK TA İNSANI SARSAR. ANCAK YOK OLUŞUMUZUN DAHİ DÜNYA İÇİN BİR ANLAM TAŞIDIĞINI DÜŞÜNÜRSEK (FOSİL OLUŞUMU VE TOPRAĞIN VE DİĞER CANLILARIN VARLIĞINA KATKI DİYE DÜŞÜNÜRSEK) ,VARLIĞIMIZ NASIL ANLAMSIZ OLSUN? SİZE BU DENLİ OLUMSUZ HİSSETTİREN ZİHİNSEL UĞRAŞLARIN YERİNE NE GİBİ SONSUZLUKTA YER ALMANIZ VE İZ BIRAKMANIZI SAĞLAYABİLECEK BEDENSEL VE ZİHİNSEL UĞRAŞLAR BULUNABİLİR, GELİN BUNU ARAŞTIRALIM DERİM. SEVGİLERİMLE..
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Aile Danışmanlığı, Cinsel Terapi, Bireysel Psikoterapi, Ebeveyn Danışmanlığı, Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu, Çocuklarda Terapi ve Danışmanlık, Çift Terapisi, Evlilik Sorunları, Depresyon, Anksiyete Bozuklukları, Panik Atak, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Duygu Durum Bozukluklarında Destekleyici Terapi, Kişilik Bozukluklarında Destekleyici Terapi, Sınav Kaygısı, Uyku Bozuklukları, Parmak Emme, Tik Bozukluğu, Yeme Bozuklukları, Vajinismus, Cinsel İsteksizlik, Erektil Disfonksiyon, Ergenlerde Terapi ve Danışmanlık, Bağımlılık Danışmanlığı, Yas Danışmanlığı, Psikotik Hasta Ailesine Danışmanlık

Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?